Apie mus

NRD – tai Nuostabiausias Respublikos Darbdavys su Nepakartojamu Rinkiniu Darbuotojų, kuriems atrodo, kad Norėti Reikia Daugiau ir Norėti Reikia Drąsiai, todėl jie Nemato Reikalo Drybsoti, Neleidžia Rutinai Dominuoti ir Nerealiai Rimtai Dirba!

UAB NRD Systems (iki 2003 m. rugpjūčio mėn. vadinosi UAB „Norway Registers Development Baltic“) įsteigta 1998 metų spalio mėnesį. Tai užsienio kapitalo įmonė, kurios pagrindinis akcininkas yra Norvegijos įmonė Norway Registers Development A/S . Daugiau nei septyniolika metų veikianti įmonė šiandien pirmauja tarp registrų informacinių sistemų kūrimo įmonių tiek Lietuvos, tiek užsienio rinkoje.

UAB NRD Systems specializuojasi registrų kūrimo ir plėtros srityje. Įmonė sprendžia bendrus valstybės registrų integralios sistemos kūrimo klausimus, rengiant teisės aktų projektus, kuriant ir jungiant į bendrą sistemą atskirus registrus, projektuojant ir diegiant valstybės registrus bei kitas objektyviai orientuotas informacines sistemas pagal užsakovų veiklos ir infrastruktūros reikalavimus.

Įmonė gali didžiuotis didele pasaulyje vykdomų projektų patirtimi: šiuo metu vykdo ar jau yra sėkmingai įgyvendinusi projektus ne tik Lietuvos, bet ir pasaulio mastu. UAB NRD Systems vardas bei kokybiškos paslaugos žinomos ir vertinamos Europoje, Azijoje, Australijoje ir Okeanijoje, Centrinėje Amerikoje ir Afrikoje.
UAB NRD Systems specialistai yra sukaupę didelę registrų kūrimo strategijų, registrų eksploatavimo bei šiuolaikinių informacinių sistemų kūrimo patirtį. Sukaupta patirtis leidžia orientuotis ne tik į vyriausybinių, valstybinių ir viešųjų įstaigų reikalavimus, bet ir sėkmingai patenkinti privačių organizacijų informacinių sistemų kūrimo bei informacinių technologijų įgūdžių lavinimo poreikius.

Įmonė aktyviai dalyvauja mokslinių tyrimų veikloje, kurią finansuoja Europos Sąjungos programos. Tai skatina nuolat tobulėti, kurti naujus produktus ir sprendimus. Šių priemonių pagalba įmonėje realizuoti registrų prototipai, elektroninio parašo modulio paslaugų projektavimo, tobulinimo ir pritaikymo metodų bei kiti tyrimai.

UAB NRD Systems nuolat plečiasi priimdama naujų darbuotojų. Šiuo metu dviejuose biuruose dirba daugiau nei 70 nuolatinių darbuotojų.