Informacinių sistemų kūrimas ir plėtra

Viena pagrindinių UAB „NRD“ teikiamų paslaugų – informacinių sistemų kūrimas ir plėtra. Paslaugą sudaro informacinių sistemų specifikavimas, analizė, duomenų bazių kūrimas, informacinių sistemų diegimas, tobulinimas, duomenų perkėlimas, migravimas, integracija su kitomis informacinėmis sistemomis ar registrais ir kt.

UAB „NRD“ informacines sistemas kuria pagal užsakovų veiklos ir infrastruktūros reikalavimus. Įmonės specialistai specializuojasi kurdami ir diegdami specializuotas teisinio ir finansinio profilio informacines sistemas, kurios apima: procedūras ir programinę įrangą, palaikančią registravimo ir administravimo procesą, duomenų saugojimo sprendimus centriniame ir vietiniame lygyje bei sistemose sukauptos informacijos pateikimą visuomenei.

UAB “NRD” specialistų sukaupta patirtis leidžia orientuotis ne tik į vyriausybinių, valstybinių ir viešųjų įstaigų reikalavimus, bet sėkmingai patenkinti ir privačių organizacijų poreikius informacinėms sistemoms bei informacinių technologijų įgūdžių lavinimui.