Kompiuterinės ir programinės įrangos tiekimas

Programinė įranga

Nuo 2003 m. UAB „NRD“ tapo oficialiu Oracle partneriu. Bendradarbiaudama su Oracle , UAB „NRD“ yra viena iš nedaugelio informacinių technologijų organizacijų, turinčių teisę platinti Oracle programinės įrangos produktus, duomenų bazes, programavimui skirtas licencijas. UAB „NRD“ konsultacijos bei programavimo paslaugos, naudojant šias technologijas, sukuria pridėtinę vertę Oracle naudotojams. Informaciją apie Oracle produktus ir paslaugas galite rasti adresu http://www.oracle.com/.

UAB „NRD“ nuo 2002 m. yra ir sertifikuotas Microsoft technologijų partneris. Sertifikuoto Microsoft partnerio vardas yra suteikiamas organizacijoms, kurios dirba su Microsoft technologijomis, kurdamos naujas sistemas ir tokiu būdu suteikdamos pridėtinę vertę savo klientams bei Microsoft. Organizacijos, norinčios tapti ir išlikti sertifikuotu Microsoft technologijų partneriu, privalo turėti dirbančių sertifikuotų Microsoft technologijų specialistų.

Priklausomai nuo poreikio UAB „NRD“ tiekia ir kitą programinę įrangą.

Kompiuterinė įranga

UAB „NRD“ tiekia ir/arba nuomoja įvairią kompiuterinę įrangą. Pagal poreikį tiekia kompiuterius, tinklo įrangą, tarnybines stotis (serverius), diskus, kabelius ir kitą techninę infrastruktūrą.