NRD Companies - global information technology and consulting group of companies

KAS MES ESAME?

NRD SYSTEMS yra informacinių sistemų kūrimo ir vystymo bendrovė, kuri specializuojasi valstybinių registrų bei mokesčių sistemų modernizacijoje

Naujienos

Kreipimasis į klientus ir partnerius dėl darbo karantino laikotarpiu

Nepaisant to, jog pasaulis šiuo metu išgyvena COVID-19 sukeltą krizę, mes toliau jums nepertraukiamai tieksime suplanuotas paslaugas visu pandemijos laikotarpiu ir užtikrinsime s...

Mūsų veiklos sritys

Valstybiniai ir žinybiniai registrai

NRD Systems turi teigiamais užsakovų atsiliepimais ir praktika grįstos patirties teisinio reguliavimo, organizacinėje ir valdymo, sistemų ir paslaugų srityse įvairiose pasaulio šalyse. Mūsų indėlis atsispindi įvairiuose pasaulio šalių, su kuriomis esame dirbę, Pasaulio banko Doing Business ir kituose progreso rodikliuose.

Plačiau

Mokesčių administravimo sistemos

NRD Systems dirba su centriniais bankais bei mokesčių adminisravimo institucijomis ir pagerina bei pritaiko IT sprendimus reikiamai teisinei bazei, kuria reikiamą infrastruktūrą sistemoms, pritaiko jas finansinių paslaugų teikimui.

Plačiau

Kiti e-valdžios sprendimai

NRD Systems padeda įvairių šalių vyriausybėms atlikti viešojo sektoriaus reformas, stiprinant institucijas, kuriant e-valdžios paslaugas piliečiams ar verslui. 

Plačiau

Verslo valdymo sprendimai

NRD Systems kuria veiklos valdymo sistemas, padeda realiai įgyvendinti įmonės strategiją, palengvina planavimo ir administravimo procesus bei užtikrina maksimalų šių procesų automatizavimą bei naudą. Kruopštaus plano parengimas su neribotais scenarijais, planavimu iš viršaus į apačią ir atvirkščiai, įvairių atvejų analizės, atsižvelgiant į kapitalo struktūrą, finansinių srautų poveikį, įvairias prognozes, darbuotojų potencialą, – tai veiklos valdymo programinių įrankių galimybės, kurias galima sujungti su kitomis valdymo priemonėmis ir gauti integruotą sprendimą nuo planavimo iki rezultatų.

Plačiau

 

NRD įmonės

NRD įmonės yra globaliai veikianti informacinių technologijų ir konsultacinių įmonių grupė, kurios specializacija yra viešojo sektoriaus valdymas bei skaitmeninės ekonomikos infrastruktūros vystymas.

 • Norway Registers Development AS (NRD AS)

  NRD įmones valdanti bendrovė bei grupės teisinių, konsultacinių, projektų valdymo žinių centras. Bendrovė registruota Sandvikoje, Norvegijoje.

  Plačiau
 • NRD East Africa

  Pardavimų, projektų vykdymo ir garantinės priežiūros bendrovė, prisidedanti prie NRD įmonių veiklos Rytų Afrikos regione. Bendrovė yra įsikūrusi Dar es Salamo mieste, Tanzanijoje.

  Plačiau
 • Etronika

  Finansinių technologijų kompanija, kurianti pažangius skaitmeninės bankininkystės, mažmeninės prekybos bei mobilaus parašo sprendimus. Bendrovė yra įsikūrusi Vilniuje, Lietuvoje.

  Plačiau
 • Infobank Uganda

  Specializuota bendrovė, teikianti patikimą informaciją apie verslo subjektus Ugandoje. Įmonė registruota Kampaloje, Ugandoje.

 • NRD Systems

  Informacinių sistemų kūrimo ir vystymo bendrovė, kuri specializuojasi valstybinių registrų ir mokesčių sistemų modernizacijoje. Būstinės yra Vilniuje ir Kaune, Lietuvoje.

  Plačiau
 • NRD Rwanda

  Pardavimų, projektų vykdymo ir garantinės priežiūros bendrovė, prisidedanti prie NRD įmonių veiklos Ruandoje, Burundyje bei Kongo Demokratinėje Respublikoje. Bendrovė yra įsikūrusi Kigalyje, Ruandoje.

 • NRD Bangladesh

  Pardavimų, projektų vykdymo ir garantinės priežiūros bendrovė, prisidedanti prie NRD įmonių veiklos Pietų ir Pietryčių Azijos regionuose. Bendrovė registruota Dakoje, Bangladeše.

  Plačiau

Siekiate profesinių iššūkių? Jums svarbu būti stiprios komandos dalimi?

Jeigu siekiate profesinių iššūkių, jeigu Jums svarbu būti stiprios komandos dalimi – prisijunkite prie mūsų!

Šiuo metu ieškome