50 karantino dienų: ko išmokome?

„Prieš 50 dienų greitai besivystanti koronaviruso situacija neramino ne tik įmonių vadovus bei darbuotojus, bet kiekvieną šalies gyventoją. Karantinio pradžioje ėmėmės veiksmų ir skubiai adaptavomės prie stipriai pakitusių darbo sąlygų. Mums pavyko. Noriu pasidžiaugti, jog nepaisant nieko, pastarasis laikotarpis buvo tikrai šaunus ir turėjo daug pirmų kartų:

  • Pirmą kartą visa įmonė daugiau nei pusantro mėnesio darbuojasi nuotoliniu būdu. Efektyviai tęsiame pradėtus projektus ir drąsiai imamės naujų iššūkių. Aišku tai, jog po karantino nuotolinis darbas turės didesnį vaidmenį mūsų įmonėje.

  • NRD Systems turi ISO 9001, 14000 ir 27000 standartų sertifikatus, kurios kasmet atsinaujiname. Šiam tikslui pasiekti mūsų gamybinę ir administracinę veiklą audituoja išorės auditoriai. Pirmą kartą įmonės istorijoje toks auditas buvo atliktas nuotoliniu būdu. Šį egzaminą irgi išlaikėme!

  • Nuotoliniu būdu įdarbinome net keletą IT srities darbuotojų ir sėkmingai juos integruojame į įmonės veiklas.

O visų svarbiausia, kad šių įveiktų iššūkių sūkuryje virusas mūsų komandos nepalietė.“ - pasakoja Andrius Kaikaris, „NRD Systems“ generalinis direktorius.

Jeigu siekiate profesinių iššūkių, jeigu Jums svarbu būti stiprios komandos dalimi – prisijunkite prie mūsų!

Šiuo metu ieškome

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurių pagalba galėsite joje naršyti patogiau. Daugiau apie SLAPUKŲ POLITIKĄ.    PRIIMTI VISUS    Nustatymai
©