Elektroninės mokesčių deklaravimo sistemos projektavimas, kūrimas ir diegimas

Iššūkis

Pagrindinis projekto tikslas yra įgalinti tiek fizinį, tiek juridinį asmenį registruotis mokesčių mokėtoju, deklaruoti ir sumokėti mokesčius, naudojant mokesčių elektroninio deklaravimo sistemą  keturiose Rytų Karibų šalyse: Sent Lusijoje, Grenadoje, St. Vincente ir Grenadinuose bei Dominikoje.

Sprendimas

Pagrindiniai projekto tikslai:
• Sukurti ir įdiegti bendro funkcionalumo visoms šalims mokesčių elektroninio deklaravimo sistemą, kurią sudaro keturi moduliai:
   o Naudotojų administravimo modulis, kuris leidžia registruotis išoriniam naudotojui, mokesčių mokėtojų darbuotojams bei suteikia galimybę atstovauti kitą mokesčių mokėtoją.
   o Mokesčių mokėtojų elektroninę registraciją, kuri leidžia bendrą ir konkretaus mokesčio registraciją, bei mokesčio mokėtojo duomenų pakeitimą. Sistema taip pat leidžia mokesčių mokėtojams peržiūrėti apie juos registruotus duomenis.
   o Elektroninio deklaravimo modulis apima: elektroninį deklaracijų pateikimą, tikrinimą; duomenų perdavimą į mokesčių administravimo sistemą SIGTAS, atsakymo apie deklaracijos statusą gavimą. Sistema taip pat leidžia registruotiems mokesčių mokėtojams peržiūrėti savo balansą, visas pateiktas deklaracijas.
   o Elektroninių mokėjimų modulis, kuris leidžia išoriniam naudotojui sumokėti mokesčius internetu.
• Pritaikyti  bendro funkcionalumo sistemą visoms keturioms šalims.
• Integruoti sistemą su mokesčių administravimo sistemą SIGTAS kiekvienoje šalyje.
• Pritaikyti ir paleisti sukurtą sistemą visose keturios šalyse.
• Apmokyti sistemos administratorius, pagalbos centro darbuotojus ir mokesčių inspektorius naudotis sukurta sistema. Taip pat perduoti programavimo žinias mokesčių inspekcijos IT darbuotojams, kad jie galėtų sėkmingai atlikti sistemos priežiūrą po sistemos paleidimo.
• Vykdyti 12 mėnesių garantinį  aptarnavimą po sistemos paleidimo.

  • Pagrindinė sistema sukurta taip, kad atsiradus poreikiui naudotojas sistemos pagalba galėtų pats pridėti papildomas deklaracijos/registracijos formas.

  • Kiekvienos salos elektroninė mokesčių deklaravimo sistema buvo integruota su e-mokėjimo paslaugų teikėjų sistema, leidžiančia atlikti mokėjimus naudojantis debetine/kreditine kortelėmis ar tiesiogiai iš paskyros į paskyrą.

Jeigu siekiate profesinių iššūkių, jeigu Jums svarbu būti stiprios komandos dalimi – prisijunkite prie mūsų!

Šiuo metu ieškome

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurių pagalba galėsite joje naršyti patogiau. Daugiau apie SLAPUKŲ POLITIKĄ.    PRIIMTI VISUS    Nustatymai
©