Pasaulio šalių gerovę auginančios registrų sistemos

Iššūkis

Ne paslaptis, jog besivystančias šalis kamuoja įvairios problemos: silpnas privatus sektorius, šešėlinė ekonomika, miestų infrastruktūros trūkumas, socialinė nelygybė, naujų darbo vietų nebuvimas ir t.t. NRD Systems per savo gyvavimo metus yra sukūrusi per 100 sėkmingai veikiančių valstybinių registrų, informacinių sistemų daugiau nei penkiasdešimtyje pasaulio šalių, kurie turėjo tiesioginę įtaką jų progreso rodikliams.

Vertingas darbas

Įmonės generalinis direktorius Andrius Kaikaris teigia: „Smagu, jog atlikdami savo darbą, mes prisidedame prie kokybiškai veikiančios ir skaidrios institucijos darbo. Tokia institucija užtikrina žemesnį biurokratijos lygį bei tvirtą nuosavybės teisių apsaugą, o tai yra privaloma, kuriant stabilią ir prognozuojamą verslo aplinką.

Vėliau tai teigiamai paveikia šalies ekonomiką – gerėja sąlygos verslui, kuriamos naujos darbo vietos, atsiranda platesnis aukštesnės klasės prekių ir paslaugų asortimentas.“

Valstybių registruose kaupiama visa informacija apie šalies valdymui ir ūkio tvarkymui svarbius objektus. O tai turi ypač svarbią teisinę reikšmę, nes registrai dalinasi informacija su kitomis viešosiomis įstaigomis, teikia duomenis gyventojams, bankams, draudimo įmonėms ir kitiems verslo subjektams.

Profesionalūs sprendimai

NRD Systems specializuojasi registrų kūrimo srityje, sprendžia integralių valstybės registrų kūrimo klausimus: rengiant teisės aktų projektus, kuriant ir apjungiant atskirus registrus, projektuojant ir diegiant valstybės registrus bei kitas informacines sistemas pagal užsakovų veiklos ir infrastruktūros reikalavimus.

Bendrovės specialistai kuria įmonių, gyventojų ir demografinės statistikos, intelektinės nuosavybės, kilnojamo ir nekilnojamo turto, sutarčių ir kitus registrus.

Įmonė sukūrė eilę informacinių registravimo sprendimų, kurie apčiuopiamai pagerino šalių verslo aplinką tiek vietiniam ir tarptautiniam verslui, tiek investuotojams įvairiose šalyse.  „Tiekdami savo registravimo sprendimus, mes padedame pagerinti efektyvumo rodiklius – mažinti elektroninių paslaugų užsakymo, apdorojimo laiką ir išteklius. Informacinės technologijos padeda gerinti skaidrumo ir atskaitomumo rodiklius,“ – pasakoja A. Kaikaris.

Gerosios praktikos

NRD Systems turi gerąja praktika grįstos teisinio reguliavimo patirties įvairiose pasaulio šalyse. Bendrovės indėlis atsispindi šių šalių Pasaulio banko Doing Business ir kituose progreso rodikliuose. Tai puikiai iliustruoja Pasaulinio banko „Starting a Business“ Liberijos rodiklis, kuris 2013 metais ženkliai pakilo iki 38 vietos (nuo 88 vietos, buvusios 2009 metais). Rodiklyje buvo nurodyta, jog šiuos skaičius įtakojo „vieno langelio“ principas. O jį įdiegė NRD Systems, bendradarbiaudama su šalies vyriausybe.

 

 

 

 

 

 

Jeigu siekiate profesinių iššūkių, jeigu Jums svarbu būti stiprios komandos dalimi – prisijunkite prie mūsų!

Šiuo metu ieškome

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurių pagalba galėsite joje naršyti patogiau. Daugiau apie SLAPUKŲ POLITIKĄ.    PRIIMTI VISUS    Nustatymai
©