Verslo registravimo sistemos kūrimas ir diegimas

Iššūkis

Projekto tikslas buvo sukurti modernią, patikimą ir saugią verslo registravimo sistemą Ugandos paslaugų registravimo biurui. Šis projektas buvo dalis didesnio projekto, kuriuos abu finansavo Ugandos investicijų tarnyba, siekdama sukurti internetinį vieno langelio principo („One Stop“) portalą - eBIZ (www.ebiz.go.ug).

Sprendimas

Verslo registravimo sistema buvo suprojektuota kaip vidinė paslaugų registravimo biuro sistema, kuri automatizuoja procesus, skirtus įmonės pavadinimo rezervacijai ir įmonės bei jos pavadinimo registracijai. Sistema kasdien naudojasi apie 50 biuro darbuotojų įvairiose šalies vietose, o per dieną įvykdoma gerokai daugiau nei 1000 sandorių. Sistema turi integracijas su Nacionalinio identifikavimo ir registracijos institucija tapatybės dokumentų tikrinimui ir su Ugandos mokesčių institucijos sistema mokėjimų vertinimui.

Verslo registravimo sistema turi savo saugią API (angl. Application Programming Interface, API), atsižvelgiant į sistemos plėtrą ir išorinių sąsajų poreikį ateityje. Šis API yra naudojamas sąsajai su Ugandos investicinės tarnybos „vieno langelio“ centru, kad tarnybos paslaugos galėtų būti pasiekiamos internetu.

Tas pats API galės būti panaudotas kitos sistemos, reikalaujančios prieigos prie verslo registro duomenų.

Suteiktos paslaugos

Projektas buvo vykdomas keliais etapais:

  1. Sistemos analizė ir projektavimas. Šios fazės metu apibrėžta sistemos apimtis, atliktas sistemos projektavimas.
  2. Vieno langelio principo verslo registravimo ir licencijavimo sistemos prototipas. Prototipas buvo įdiegtas į realią aplinką ir integruotas su dviem institucijomis: Ugandos investicijų tarnyba ir Ugandos žemės registru.
  3. Įmonių registro įdiegimas Ugandos registrų centrui.
  4. Vieno langelio principo verslo registravimo ir licencijavimo sistemos diegimas.

Jeigu siekiate profesinių iššūkių, jeigu Jums svarbu būti stiprios komandos dalimi – prisijunkite prie mūsų!

Šiuo metu ieškome

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurių pagalba galėsite joje naršyti patogiau. Daugiau apie SLAPUKŲ POLITIKĄ.    PRIIMTI VISUS    Nustatymai
©