Vieningas socialinės paramos gavėjų registras

Iššūkis

Tanzanijos vyriausybė nuo 2000 įgyvendina Tanzanijos socialinės paramos fondo programą (TASAF). TASAF III etapo tikslas yra „sudaryti vargingai gyvenančioms šeimoms sąlygas padidinti pajamas ir galimybes, gerinant vartojimą“. Sutarties įgyvendinimui gautas Tarptautinės plėtros asociacijos (International Development Association) kreditas.
Projekto metu socialinės paramos gavėjų (gyvenančių žemiau skurdo ribos) duomenų bazė buvo praplėsta ir parengta integracijai su socialinės paramos fondo programos valdymo informacine sistema (PSSN MIS). Taip pat  sukurta mobilioji aplikacija, kuri leidžia surinkti duomenis mobiliųjų įrenginių pagalba.   Atlikta duomenų migracija iš esamos sistemos į naujai sukurtą registrą (apie 6 mln. įrašų apie asmenis, pretenduojančius į  socialinę paramą). Registras taip pat susietas su Nacionalinės asmens dokumentų tarnybos (National Identification Authority) sistema asmens duomenų sutikrinimui.
Vartotojai iš įvairių valstybinių organizacijų gali kreiptis į vieningą socialinės paramos gavėjų registrą ir gauti pagalbos gavėjų sąrašus, suformuotus pagal nurodytus kriterijus.
Sukurta programinė įranga yra skirta duomenų apie vargingai gyvenančius asmenis surinkimui (klausimynų forma), duomenų apdorojimui ir įvertinimui pagal tarptautinį skurdo ribos skaičiavimo algoritmą (Proxy Means Test).

Suteiktos paslaugos

Projekto rezultatai:

  • Internetinė aplikacija.
  • Mobili aplikacija.
  • Integracija su Nacionaline asmens dokumentų tarnyba (NIDA).
  • Integracijos mechanizmas duomenų apsikeitimui su PSSN programos valdymo informacinė sistema (PSSN MIS).
  • Duomenų migravimas.
  • Naudotojų mokymai.
  • Programuotojų mokymai.

Jeigu siekiate profesinių iššūkių, jeigu Jums svarbu būti stiprios komandos dalimi – prisijunkite prie mūsų!

Šiuo metu ieškome

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurių pagalba galėsite joje naršyti patogiau. Daugiau apie SLAPUKŲ POLITIKĄ.    PRIIMTI VISUS    Nustatymai
©