Kiti e-valdžios sprendimai

Mūsų požiūris

Institucijų atliekama veikla ir įtaka turi stipriai paveikia ilgalaikį valstybių ekonominį išsivystymą. Institucijų stiprinimas, jų atskaitomybės, valdymo ir skaidrumo suderinimas yra siektinas strateginis tikslas. Informacinių technologijų panaudojimas padeda pagerinti viešojo sektoriaus veiklų atlikimą, sukuriant aukštos kokybės viešąsias paslaugas piliečiams ir verslui, labiau įtraukiant visuomenę.

Bendruoju požiūriu, e-valdžia suteikia reikalingą įrankį didinti viešojo sektoriaus kokybę, tikslumą ir efektyvumą, skatinti koordinavimą ir bendradarbiavimą tarp vyriausybinių lygių, tokiu būdu didindama pasitikėjimą piliečiams.

Valdžios procesų gerinimas prasideda nuo viešojo sektoriaus vidinių darbų gerinimo, sumažinant procesams reikalingas išlaidas, valdant procesų atlikimą, sudėliojant vidinius strateginius vyriausybės ryšius ir suteikiant įgaliojimus. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į santykius tarp vyriausybės ir piliečių – kaip rinkėjų/suinteresuotų pusių arba kaip klientų, besinaudojančių viešosiomis paslaugomis.

NRD Systems padeda įvairių šalių vyriausybėms atlikdamos viešojo sektoriaus reformas, stiprinti institucijas, kurti e-valdžios paslaugas piliečiams ar verslui. Bendrovė remiasi teisine, organizacinė, valdymo, sistemų ir paslaugų analize, bei suteikia pasaulyje patvirtintus metodus. Taip pat juos papildo IT sprendimais, kurie yra skirti tiksliam ir efektyviam vyriausybių veikimui ir veiklų vykdymui. 

Įmonė kuria sprendimus, adresuotus vidinių valdžios transakcijų apdorojimui, viešajam administravimui ir viešųjų paslaugų tiekimo valdymui.

Susiję istorijos

 • Mauricijaus elektroninio registro sistema

  Šalis Užsachario Afrika

  Read more
 • Lesoto e-valdžios infrastruktūros galimybių studija

  Šalis Užsachario Afrika

  Read more
 • Civilinės registracijos ir demografinės statistikos sistemos kūrimas Zanzibare

  Šalis Užsachario Afrika

  Read more
 • Vieningas socialinės paramos gavėjų registras

  Šalis Užsachario Afrika

  Read more
 • Nacionalinės tapatybės strateginis planas

  Šalis Pietų ir Pietryčių Azija

  Read more

Jeigu siekiate profesinių iššūkių, jeigu Jums svarbu būti stiprios komandos dalimi – prisijunkite prie mūsų!

Šiuo metu ieškome

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurių pagalba galėsite joje naršyti patogiau. Daugiau apie SLAPUKŲ POLITIKĄ.    PRIIMTI VISUS    Nustatymai
©