Mokesčių administravimo sistemos

Mūsų požiūris

Dažniausiai mokesčių administravimas yra apibūdinamas kaip mokesčių mokėtojų pareiga mokėti mokesčius ir mokesčių administratoriaus pareiga juos surinkti bei tvarkyti. Efektyvi mokesčių administravimo sistema reikalinga tam, kad būtų tinkamai vykdomos mokesčių mokėtojų, mokesčių administratoriaus ir valstybės pareigos.

Sukūrus tinkamą mokesčių administravimo sistemą, galima pasiekti aukštą mokesčių sistemos efektyvumą ir didesnį mokesčių surinkimą, o tai skatina naujų įmonių kūrimąsi, gerina ekonominę situaciją.

Nuolat modernėjančios šiuolaikinės technologijos ir plati interneto skvarba lėmė, jog daugelis mokesčių administravimo procesų pradėti vykdyti elektroniniu būdu. Elektroninė mokesčių sistema yra didelis žingsnis, gerinant mokesčių administravimą tiek mokesčių administratoriui, tiek mokesčių mokėtojui.

Išmaniosios mokesčių administravimo sistemos yra pažangiausias tokių sistemų variantas. Jų tikslas yra mažinti administracinę naštą mokesčių mokėtojams, didinti mokesčių pajamų apskaitymą, mokesčių surinkimą, perkelti mokesčių mokėtojų duomenų rinkimą, tvarkymą, valdymą ir teikimą į elektroninę erdvę. Tokia sistema turi daug kompiuterizuotų paslaugų, susijusių ne tik su įvairių formų pildymu ir mokėjimu, bet ir su surinktos informacijos analize ar prognozėmis.

NRD Systems jau daugelį metų kuria ir tobulina tokias išmanias sistemas Lietuvoje ir pasaulyje:

 • Akcizų informacinės sistemos
 • Muitinės valdymo sistemos
 • Integruotos mokesčių informacinės sistemos
 • Mokesčių deklaravimo sistemos.

Susiję istorijos

 • Lietuvoje pilką gyventojų pajamų deklaraciją pakeitė naujas EDS vedlys

  Šalis Europa

  Read more
 • Elektroninės mokesčių deklaravimo sistemos projektavimas, kūrimas ir diegimas

  Šalis Mažųjų salų valstybės, Centrinė Amerika

  Read more

Jeigu siekiate profesinių iššūkių, jeigu Jums svarbu būti stiprios komandos dalimi – prisijunkite prie mūsų!

Šiuo metu ieškome

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurių pagalba galėsite joje naršyti patogiau. Daugiau apie SLAPUKŲ POLITIKĄ.    PRIIMTI VISUS    Nustatymai
©