Įkeitimų registrai

Įkeitimų registrai

Požiūris

Kilnojamojo ir nekilnojamojo turto įkeitimų sandorių registravimo sistemos tikslas yra valstybėms pagerinti savo finansinę insfrastruktūrą, skirtą kreditavimo paslaugoms aptarnauti. Įkeitimų registras sukuria sąlygas ir procedūras, leidžiančias panaudoti kilnojamojąjį ir nekilnojamąjį turtą kaip įkeičiamą objektą paskoli gauti.

Prieiga prie kreditavimo paslaugų yra rinkos reguliuojama paslauga, o įvairios sąlygos priklauso nuo infliacijos, administravimo kaštų, įvairių rizikų ir pan. Apsaugotas kredito atvejai yra mažesnės rizikos nei neapsaugoti kreditai, nes skolintojas turi tam tikrų apsaugos garantų, kad paskola bus grąžinta. Stipresnė apsauga reiškia žemesnę finansinę riziką.

Be efektyvaus valstybės mechanizmo, kuris leistų skolintojams patogiai ir su pasitikėjimu sukurti, tobulinti ir vykdyti įkeitimo tranzakcijas, skolintojai didintų kreditų kainas rizikoms atsverti arba neišduotų kretidų visiškai.

Nauda

Kilnojamojo ir nekilnojamojo turto įkeitimų sandorių registravimo sistemos tikslas yra valstybėms pagerinti savo finansinę insfrastruktūrą, skirtą kreditavimo paslaugoms aptarnauti. Tai pasiekiama sukuriant sąlygas ir procedūras, leidžiančias panaudoti kilnojamojąjį (transporto priemonė, įranga, meno vertybė, brangenybės, gyvuliia ar pan.) ir nekilnojamąjį turtą (būstas, gaunamos pajamos, žemė, pasėliai ar pan.) kaip įkeičiamą objektą paskoli gauti.

Iššūkis

Prieiga prie kreditavimo paslaugų yra būtinybė ekonomikos vystymuisi. Verslui reikalingas finansavimas realizuoti idėjoms ir plėsti ekonmines veiklas, kurios sukurs naujas darbo vietas ir generuos pajamas tiek darbuotojams, tiek verslininkams. Visos šios veiklos susijč su paslaugų ir produktų, kurie atneš pelną, kūrimu. Verslui finansavimas dažniausia reikalingas pradiniam ivestavimui į inventorių (mašinas, įrangą ar pan.), darbo kapitalą (veiklos sąnaudas ir atlyginimus).

Jeigu siekiate profesinių iššūkių, jeigu Jums svarbu būti stiprios komandos dalimi – prisijunkite prie mūsų!

Šiuo metu ieškome

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurių pagalba galėsite joje naršyti patogiau. Daugiau apie SLAPUKŲ POLITIKĄ.    PRIIMTI VISUS    Nustatymai
©