Integruotos mokesčių valdymo sistemos

Integruotos mokesčių valdymo sistemos

Informacinių mokesčių sistemų tikslas yra sukurti technines bei technologines priemones, skirtas įgyvendinti efektyvią, patikimą ir ekonomikos augimą skatinančią mokesčių sistemą. Dažnai tai apima platesnes veiklas, kaip mokesčių reformos įgyvendinimas, reikiamos teisinės bazės sukūrimas, techninių ir programinių priemonių, sudarančių aplinkas efektyviai administruoti mokesčius bei vykdyti biudžeto procesų monitoringą, sistemos sukūrimas.

Pagrindinės mokesčių administravimo sistemų funkcijos yra pagal nustatytą tvarką kaupti ir tvarkyti didelius informacijos srautus, kad sutvarkytą informaciją būtų galima greitai ir patogiai rasti, rūšiuoti, grupuoti, skaičiuoti, lyginti, keistis. Taip pat, naudojantis šia sistema, formalizuoti mokesčių administratorių ir mokėtojų bendravimo procedūras, realizuoti automatizuotą mokesčių apskaičiavimą ir taip palengvinti darbą mokesčių administratoriams, apribojant mokesčių skaičiavimo taisyklių interpretavimo laisvę.

NRD Systems dirba su centriniais bankais bei mokesčių adminisravimo institucijomis ir pagerina bei pritaiko IT sprendimus reikiamai teisinei bazei, kuria reikiamą infrastruktūrą sistemoms, pritaiko jas finansinių paslaugų teikimui, kuo labiau automatizuojant ir sumažinant rankinių sprendimų priėmimo bei tarpininkų dalyvavimo lygį.

Jeigu siekiate profesinių iššūkių, jeigu Jums svarbu būti stiprios komandos dalimi – prisijunkite prie mūsų!

Šiuo metu ieškome

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurių pagalba galėsite joje naršyti patogiau. Daugiau apie SLAPUKŲ POLITIKĄ.    PRIIMTI VISUS    Nustatymai
©