Mokesčių deklaravimo sistemos

Mokesčių deklaravimo sistemos

NRD Systems kartu su įviriais partneriais yra sukūrę įvairių sprendimų, kurie paverčia mokesčių deklaravimą intuityvia, greita ir saugia procedūra neišeinant iš namų. Tokios internetinės sistemos paverčia žinių bazę viešai prieinama ir žymiai sumažina klientų palaikymo išlaidas.

Valstybės biudžeto surinkimas gali būti stipriai padidinamas supaprastinant mokesčių mokėjimo procesą. Galimybė deklaruoti ir sumokėti/susigrąžinti mokesčius internetu taupo laiką, mažina klaidų tikimybę ir didina mokesčių mokėtojų sąmoninigumą tai atlikti.

Mokesčių surinkimas yra viena iš pagrindinių valstybės funkcijų. Tarptautinės ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos OECD studijos rodo, kad mokesčių pajamos Subasacharinės Afrikos valstybių bendrajame vidaus produkte (BVP) sudaro 15%, OECD šalių - vidutiniškai 35%, o Lotynų Amerikos – 23%. Žemas mokesčių surinkimo lygis paverčia valstybę nuolatos priklausomą nuo finansinių donorų, nepalieka galimybių inverstuoti į viešąją ir socialinę infrastruktūrą bei paslaugų teikimą.

Jeigu siekiate profesinių iššūkių, jeigu Jums svarbu būti stiprios komandos dalimi – prisijunkite prie mūsų!

Šiuo metu ieškome

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurių pagalba galėsite joje naršyti patogiau. Daugiau apie SLAPUKŲ POLITIKĄ.    PRIIMTI VISUS    Nustatymai
©