Specializuotos valdymo informacinės sistemos

Specializuotos valdymo informacinės sistemos

NRD teikia individualias sistemų analizės, projektavimo, kūrimo, diegimo, integravimo, testavimo paslaugas taikydama geriausias pasaulines praktikas ir pasitvirtunusias srities metodologijas. Kuriame inividualias specializuotas duomenų ar procesų valdymo informacines sistemas su centralizuotais duomenimis ir internetine sąsaja naudojant modernias reliacines duomenų bazių platformas, užtikrinančias greitą veikimą, lengvą duomenų konsolidavimą, valdymą ir integravimą su išorinėmis IS. Naujausiomis technologijomis paremtų valdymo sistemų kūrimas dažnai siūlomas kartu su IT infrastruktūros rekomendacijomis ir personalo gebėjimų stiprinimo mokymais.

Parenkame ir pasiųlome IT infrastruktūrą, kad ji būti pajėgi užtikrinti tinkamą sistemos veikimą, saugumą ir valdymo sistemos pasiekiamumą.

Personalo gebėjimų stiprinimo mokymai apima sistemos veikimo ir palaikymo praktines temas. Suteikiame darbo su sistema mokymus vidiniams ir išoriniams naudotojams, siekiant suteikit žinių apie valdymo sistemos veikimo procedūras ir funkcionalumą, savarankišmą jos administravimą.

Jeigu siekiate profesinių iššūkių, jeigu Jums svarbu būti stiprios komandos dalimi – prisijunkite prie mūsų!

Šiuo metu ieškome

Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai („Cookies“), nes mes norime Jums užtikrinti geriausią vartojimo patirtį.    SUTINKU    Nustatymai