Viešojo sektoriaus reformos

Viešojo sektoriaus reformos

Požiūris

‎NRD Systems tarnauja tiek nacionalinei, tiek regioninėms vyriausybėms, miestų savivaldybėms bei valkstybinėms įmonėms, kurios diegia IT paremtas reformas ir ieško, kaip realizuoti savo ekonominius ir socialinius tikslus.  

Mes taikome savo konsultantų sukauptą žinių bazę, lyderiaujančias idėjas ir pripažintas medodologijas suteikti savo klientams pajėgumų eiti žingsnis į žingsnįš su besikeičiančia ekonomine aplinka ir socialiniais prioritetais.

Per metų metus mūsų ekspertai padėjo viešojo sektoriaus klientams pasiekti svarbių transformacijų daugybėje projektų, tokių kaip Kambodžos Nacionalinio strateginio 10 metų plano, skirto identifikavimui klausimams, kūrimas, Lesoto e-valdžios infrastruktūros sprendimo kūrimas, valstybinių įmonių reformos Lietuvoje tyrimas, Verslo registravimo reformos įvertinimas Azerbaidžane, Liberijos Verslo Registravimo Reformos įgyvendinimas, Vietnamo Verslo Registravimo Reformos analizė, specifikavimas ir įgyvendinimas, Zanzibaro verslo registravimo reformos vysdymas ir kt.

Mūsų viešojo sektoriaus konsultantų patirtis apima tokias sritis:

  • galimybių studijų rengimas,
  • strateginių planų kūrimas,
  • verslo analizė,
  • procesų reinžinerija,
  • analizė ir sistemų specifikacijų kūrimas,
  • reikalavimų aprašymų viešiemiems pirkimas ruošimas,
  • teisinės konsultacijos, pagalba ruošiant susijusius teisinius aktus.

Iššūkis

Valdžios institucijos pasauliniu mastu susiduria su didėjančiu poreikiu kooperuotis tarpinstituciškai ir reaguoti į besikeičiančius piliečių ir verslo atstovų poreikius.

Jeigu siekiate profesinių iššūkių, jeigu Jums svarbu būti stiprios komandos dalimi – prisijunkite prie mūsų!

Šiuo metu ieškome

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurių pagalba galėsite joje naršyti patogiau. Daugiau apie SLAPUKŲ POLITIKĄ.    PRIIMTI VISUS    Nustatymai
©